PEM 457 Meslek Etiği: Portfolyo Atölyesi
PEM 457 Meslek Etiği dersi kapsamında yürütücülüğünü 4. Sınıf öğrencimiz Ayser Temeloğlu'nun yapacağı "Portfolyo Atölyesi" 2 Ocak 2024 tarihinde saat 16.00'da Amfi-A'da gerçekleşecektir.![](https://cdn.bartin.edu.tr/peyzaj/86d340aff701ed5a0ab1db40368a6220/aaec432043fb4aa6afe990ee36cca54b.jpg)
-
15
May
Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. Çerez politikamıza buradan ulaşabilirsiniz. KVKK detayları için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.